День прапора України: фоторепортаж зі свята в Долинському

Дата: 23.08.2017 14:11

Сьоїгодні в Долинському святкували День Прапора України. Ані похмура погода, ані холодний вітер не змогли завадити проведенню свята: малеча готувала вірші та танці, а поважні особи та гості свята  - привітання з Днем Прапора України.

Задовго до початку свята, з малюками було проведено заключні інструктаж та репетицію.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуТакож на святі можно було побачити і спеціаліста зі спорту віддулу освіти, спорту та туризму Долинської сільради Романа Ленського та начальника відділу кадрового та правового забезпечення Долинської сільради Валерія Павленка (На фото зліва направо).

Серед присутніх на святі були присутні: голова Долинської сільської ради Богдан Федчук, депутат Запорізької обласної ради Роман Кузьменко, секретар Долинської сільради Світлана Рибак, начальник відділу освіти, молоді і спорту Долинської сільради Галина Данільчак та директор комунального закладу "Центр культри та дозвілля" Долинської сільради Ольга Галушка, староста Розумівського старостинського округу Наталія Богоутдінова та бійці АТО: Максим Лабор та Сергій Теодоров.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуЗа кілька хвилин до урочистої миті....

Фото без описуФото без описуСім маленьких патріотів:не дивлячись на свій вік, малеча вирішила спробувати себе в ролі поетів.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

По закінченню свята, гості та присутні прийняли участь в святковій фотосесії:)