Новорічні дуети завітали до Долинської громади.ФОТО

Дата: 29.12.2017 14:22

Напередодні новорічних свят і дорослі, і малеча чекають на невеличке диво, особливо, коли погода за вікном взагалі не зимова.

Новорічний дует з Розумівського БК

Тож працівники  Нижньохортицького клубу та бібліотеки, переодягнувшись у нові, гарні, яскраві костюми Діда Мороза та Снігуроньки, разом з щирими усмішками та теплими обіймами привітали місцеві трудові колективи сільради, ФАПу, пошти та магазину.

А працівники Бабурської бібліотеки привітали з новорічними святами сім’ю Рубльова Р.А, який приймав участь у бойових діях в зоні проведення АТО.

Дід Мороз та Снігуронька, але з Розумівського будинку культури, також завітали до Долинської сільради.

Безкоштовних подарунків нажаль у новорічного дуету не було...Працівникам сільради прийшлось декламувати вірші та співати пісні, і тільки тоді з новорічного мішка почали зявлятися солодкі подарунки.

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради