З ювілеєм вас, Ганно Петрівно!

Дата: 25.01.2018 14:37

21 січня працівники Нижньохортицького клубу та бібліотеки привітали з 80 - річчям Харченко Ганну Петрівну.

Батьки Ганни Петрівни народилися у Виницькій обл. с. Крищени. Під час голодомору 1933 року вони виїхали на Донбас працювати у шахті. Там, на Донбасі і народилася та зростала ювілярка.

Ганна Петрівна закінчила Торговий технікум.

Доля привела цю жінку на Запоріжжя вже з власною родиною. Разом з чоловіком побудували будинок у селі Нижня Хортиця. Виховали чудову доньку, двох онуків, та одного правнука. Чоловік Олексій Миколайович пропрацював все життя у міліції, потім начальником ВОХРА.

Більше 20 років свого життя Ганна Петрівна віддала тяжкій праці на піщаному кар’єрі. Має такі нагороди:

1. Диплом переможця соц. змагань на звання  "Кращий майстер" 1986 рік

2. Почесна грамота за довголітню та бездоганну працю  1983р.

3. Почесна грамота за довголітню та бездоганну працю 1984р.

4. Грамота за високі показники 1985р.

5. Грамота за довголітню працю 1986р.

6. Грамота за високі виробничі показники 1986р.

7.  Почесна грамота за бездоганну працю 1987р.

Ганна Петрівна дуже багато читає, її хобі виписувати цитати та крилаті фрази відомих людей. Не дивлячись на поважний вік виглядає ця жіночка - чудово, бо як з молоду, так і зараз доглядає за зовнішністю. Вона хороша господиня,  готує неповторні смачні страви та випічку.

Фото без описуВід щирого серця ще раз вітаємо Ганну Петрівну з Днем народження, зичимо сімейного затишку, благополуччя, здоров’я та довгих років життя.

Автор: Завідуюча Нижньохортицьким сільським клубом Андрєєва О.І.