До Розумівського історичного музею завітали цікаві гості

Дата: 15.03.2018 14:43

49 років існує в с.Розумівка історичний музей, він носить ім’я свого засновника - учасника війни і параду Перемоги на Червоній площі в Москві – Москаленка Павла Пилиповича.

Музей створено на матеріалах зібраних краєзнавцями – дітьми та дорослими, небайдужими до своєї рідної землі. Пошукова робота розпочалася ще в 1958 році. В 1967 році з’явився задум створити музей. Закінчення оформлення музею в лютому 1969 році. Роботу по музею проводив Павло Пилипович Москаленко з активом учнів Розумівської школи, це був гурток «Червоні слідопити». Музей вміщує цікаву історію рідного села.

Нещодавно до музею завітали рідні Павла Пилиповича: син – Василь Павлович та онук Роман Васильович, які постійно допомагають в оформленні музею, продовжують справу свого рідного наставника.

Фото без описуАвтор: КЗ «Центр культури та дозвілля»