Футбольних фанів з Долинської громади вразила гра луганської "Зорі"

Дата: 20.11.2017 14:45

Минулої суботи, жителі Долинської громади знову відвідали центральний стадіон м.Запоріжжя «Славутич-Арена», де пройшов матч Чемпіонату України «Заря» (Луганськ) – «Верес» (Рівне).

Зі слів спеціаліста зі спорту відділу освіти, молоді і спорту Долинської сільської ради Романа Ленського, бажаючих подивитись яскравий футбол було дуже багато, але вдача посміхнулась лише 45 вболівальникам - мешканнцям ОТГ. Серед фанів опинились учні шкіл та доросле населення Долинської громади, з яких 30 дітей потрапили на матч по безкоштовним білетам.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЗа цікаву гру та дружню атмосферу мешканці громади разом з відділом освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради висловлюють свою вдячність футбольному клубу «Зоря» (Луганськ) в особі генерального директора Сергія Васильовича Рафаїлова, і надіються на подальшу співпрацю.