Допоможемо захисникам: Заклади культури долучились до проведення обласного марафону до Дня Збройних Сил України

Дата: 21.11.2017 14:48

Працівники культури Долинської сільської ради долучились до проведення обласного марафону до Дня Збройних Сил України.

Таким чином у клубних та бібліотечних закладах були організовані скриньки для благодійних внесків, які потім підуть виключно на потреби земляків – учасників АТО. Також на території населених пунктів Долинської ОТГ були розповсюджені інформаційні оголошення про проведення марафону, тому кожний небайдужий має змогу надати благодійну допомогу нашим захисникам, які боронили  незалежність та територіальну цілісність України в зоні проведення Антитерористичної операції.

Не будемо байдужими! Допоможемо нашим захисника разом!

Нагадємо, нещодавно в області стартував третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України

Детальна інформація щодо марафону ТУТ