В Нижній Хортиці діти з листівками вийшли на акцію

Дата: 21.11.2017 15:15

У Нижньохортицькій бібліотеці, як і по всій Україні, був проведений тиждень безпеки на дорозі. Він виявився насиченим на цікаві події. Спочатку діти разом з завідуючою Нижньохортицькою бібліотекою вивчали правила дорожнього руху для пішоходів. Відбувалося це у дружній атмосфері: було переглянуто та обговорено інформаційні презентації і відеоролики, а також створено пам’ятку (листівку) "Безпека на дорозі".

Фото без описуФото без описуФото без описуТакож провели інформаційну акцію серед жителів с.Нижня Хортиця - на вулицях села роздавали листівки пішоходам, намагаючись донести, що безпека на дорогах залежить від кожного з нас.

Фото без описуФото без описуФото без описуА завершенням тижня стало створення пішохідного переходу. Діти, за допомогою  звичайної  кольорової крейди,  зробили яскраву дорожню розмітку. Вона, хоч і виглядає по дитячому, але несе в собі дуже важливе гасло. Діти поріч з нею влаштували акцію для водіїв під назвою "Коли я виросту, я теж тебе пропущу!"

Автор: завідуюча Нижньохортицькою бібліотекою Марія Асєєва