Інклюзивна освіта –рівень свідомості нації

Дата: 26.05.2017 15:33

23 травня 2017 року у м.Києві був проведений тренінг під назвою « Інклюзивна освіта –рівень свідомості нації» . У тренінгу організованим Фондом Порошенка прийняли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Галина Данільчак, директор Новозапорізької школи І – ІІІ ступенів Ірина Кузьміна та директор Розумівської  школи І – ІІІ ступенів Тетяна Москаленко, так як  3 01 вересня 2017 року планується відкриття класів з інклюзивною формою навчання у школах Долинської сільської ради.

У рамках тренінгу «Інклюзивна освіта –рівень свідомості нації» Благодійний Фонд Порошенка запропонував систему освітніх послуг для осіб з особливими освітніми потребами, яка побудована за принципом «школа для всіх». Це означає, що «особливі» діти нарівні з іншими зможуть навчатися в умовах інклюзивного середовища – з урахуванням їх індивідуальних потреб. По закінченню тренінгу всі учасники отримали сертифікати.