Маленькі патріоти: Малюки з дитячого садочка звернулися до Президента. ФОТО

Дата: 23.03.2018 15:06

У дитячому садочку «Казка» вихователі старшої та молодшої груп проводили тематичні бесіди та заняття на теми “Святині — символи вільної України”, “Українські традиції”.

25 лютого виповнилось 100 років, відколи тризуб став державним гербом УНР.Фото без опису

Тому, вихователі “вирушили” з маленькими казкарями у подорож. Там, в подорожі, малеча пізнавала нові місця святинь та історичне минуле символіки України; досліджувала і дізнавалась чому на національній валюті є тризуб, його походження, чим він був для пращурів. Під час “подорожі” малюки поринули в легенду про “Україну-матір”.

А на сам кінець діти старшої групи намалювали малюнки з пропозицією до Президента “Мій тризуб в майбутньому”.