Дітей ознайомили з тяжкими наслідками страшної хвороби

Дата: 28.03.2018 11:05

Завідуюча Розумівською бібліотекою Дем’янюк Л.М. провела інформаційну годину «Туберкульоз – небезпечна хвороба». Відвідувачі дізнались про причини виникнення, шляхи зараження і наслідки хвороби. Також ознайомились із добіркою літератури на тему «Як бути здоровим?».

До речі, кожного року, 24 березня відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом, в ознаменування того, що цього дня у 1882 році лікар Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу – туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування та лікування небезпечного захворювання. Цього дня вся світова спільнота звертає увагу населення планети на серйозну проблему сучасності, що становить загрозу здоров’ю людей усього світу.

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»