День квестів: Як дошкільнята у розбійника ключі відібрали...

Дата: 28.03.2018 15:44

Нещодавно в двох сільських бібліотеках Долинської сільської ради відбулися відкриті заходи.

Фото без описуДля вихованців Долинського КДНЗ «Мрія» в Долинській бібліотеці був проведений бібліоквест «Ключі розбійника» - один із видів масової роботи, який поєднує спортивне орієнтування та розв’язання інтелектуальних завдань. В ході проведення дошкільнята пригадали українські народні казки. Вони повинні були відібрати в розбійника ключі, відгадавши, з якої казки прийшли герої, скласти назву казки з розрізнених літер, розгадати загадки, дати відповіді на запитання по змісту казок, повернути загублений предмет казковим героям. Знайти скарб дітям допомагали підказки, розміщені на різних предметах в приміщенні бібліотеки.

А в Новослобідській бібліотеці відбувся виховний захід "Дерево міцне корінням, а людина - дружбою", на якому були присутні 11чоловік. Діти залюбки приймали участь у вікторинах, розповідали вірші про дружбу, дивилися мультфільм про товаришів.

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»