До 100-річчя узаконення: Слухачам бібліотек розповіли про національну символіку України

Дата: 02.04.2018 10:56

З нагоди відзначення 100 – річчя державних символів України в закладах культури відбулися інформаційно – просвітницькі  заходи.

100 років тому на початку 1918 року були офіційно прийняті державні символи України. Cиньо- жовтий прапор і Тризуб мають давні традиції та складну історію. Про цю історію слухали відвідувачі Розумівської бібліотеки на заході на тему: «Українська національна символіка. Герб і прапор України: до 100-річчя узаконення.» Присутні ознайомились із виставкою літератури «Прапор і Герб – державна святиня». А потім прийняли участь у конкурсі малюнків на тему: «Україна – європейська держава».

Завідуюча Нижньохортицькою бібліотекою підготувала та провела бесіду – роздум: «Сто років боротьби!».

Автор: КЗ «Центр культури  та дозвілля»