Інформація для населення

Дата: 03.04.2018 11:51

Запорізьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області (далі - Відділення) інформує:

У другу середу кожного місяця з 10.00 до 15.00 у приміщеннях Долинської громади: с.Долинське, вул.Центральна - 37 або с.Розумівка, вул. Миру – 26, за попереднім записом буде здійснюватись прийом громадян відповідальним представником Запорізького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Запорізькій області з питань соціального страхування застрахованих осіб та потерпілих на виробництві. Буде надана консультаційна та практична допомога з питань соціального страхування, охорони праці, профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, а також прийом документів для призначення страхових виплат, заяв-розрахунків на фінансування страхувальників  для надання застрахованим особам  матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду, для  оформлення документів з надання медичних і соціальних послуг та інше.

Попередній запис на прийом можна здійснити за телефоном Відділення 061-233-21-72, 061-233-34-76  або телефоном громади  061-287-54-31.