До уваги населення, підприємств та організацій

Дата: 04.04.2018 16:03

Виконавчий комітет Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області повідомляє про заборону відвідування лісосмуг та в’їзду транспортних засобів до полезахисних смуг у пожежонебезпечний період.

Це робиться з метою поліпшення контролю в пожежонебезпечний період 2018 року, зменшення матеріальних та економічних збитків від пожеж у веснянно-осінній період, запобігання здійснення самовільного підпалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи залишеної після збиральних залишків та сміття, що може призвести до знищення різноманіття, молодих особин тваринного світу, а також виникнення пожеж в полезахисних смугах, лісах, на виконання ст.27 закону України «Про рослинний світ», ст.39 Закону України «Про тваринний світ», с.33 Лісового Кодексу України, Закону України «Про внесення змін до ст.77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків», «Правил охорони електричних мереж».