Вчителі та учні Новозапорізької школи долучилися до акції «Великодній кошик для бійця»

Дата: 06.04.2018 12:11

Мета акції – зібрати нашим бійцям, які захищають незалежність та територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної операції подарунки до Великодніх свят, донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього.

Приємно те, що байдужих не було. І на зібрані гроші вчителі та учні закупили: печиво, паски, цукерки та багато корисних речей. А також змогли виготовити багато поробок, щоб зігріти серце воїнів теплими словами та подарувати святковий настрій.

Педагогічний та учнівський колектив школи бажає бійцям швидкого повернення додому, здоров’я та перемоги! Миру і злагоди неньці Україні!