Кращі з найкращих: Родину з Долинської громади визнали однією з найкращих в районі

Дата: 07.04.2018 16:27

Нещодавно, в одному з сіл Запорізького району відбувся етап Спартакіади "Спортивна сім'я.

Серед 9-ох сімей Запорізького району участь в змаганнях прийняли дві родини від Долинської громади: родина Величко (тато Микола, матуся Ганна та син Дмитро) з Нового Запоріжжя та родина Безверхих ( тато Андрій, матуся Олеся та син Артем) з Розумівки.

Підтримати спортивні родини, приїхав зі своєю сім'єю і представник нашого відділу освіти, молоді та спорту Роман Ленський.

Роман Ленський з "групою підтримки":)

Після багатьох спортивних випробувань, судді винесли «вирок»: так сім'я Величко зупинилась за крок до п'єдисталу посівши IV місце,  а сім'я Безверхих виборола бронзові медалі, зайнявши третю сходинку. На першому місці опинилась родина з Петропілля, які були тогорічними чемпіонами змагань.

Але ніякі суддівські та організаційні рішення не змарнували чудового спортивного свята сімей учасників. І можно тільки аплодувати спортивним татам і мамам, які показують своїм дітям величезну любов та приклад бути дружнім, сміливим та спортивним.

Родина Безверхих ( тато Андрій, матуся Олеся та син Артем)

Родина Величко (тато Микола, матуся Ганна та син Дмитро)