Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

В Долинській громаді міжшкільні змагання набувають нового рівня

Дата: 10.04.2018 11:26
Кількість переглядів: 1152

Нещодавно, на базі Розумівської школи відбулись міжшкільні змагання учнів освітніх закладів Долинської сільської ради з баскетболу, шахів та шашок.

Фото без опису

Після урочистого шикування та слів привітання від спеціаліста зі спорту відділу освіти, молоді та спорту Романа Ленського та директора Розумівської школи Тетяни Москаленко, для всіх присутніх виступили дівчата танцювального колектива "Фаворит" викликавши бурю оплесків та зарядив спортивну залу позитивним настроєм.

Фото без описуФото без описуФото без описуВ "великій" залі вчитель фізичного виховання Розумівської школи Олександр Іордан судив змагання з баскетболу, а в "маленьку" залу "майстрів логічно-точного розрахунка", як інколи називають гравців в шахи/шашки, супроводила вчитель фізичного виховання Новозапорізького закладу освіти Анна Грушко.

Фото без описуВ перерві між таймами та матчами Роман Ленський виявляв найвлучніших баскетболістів серед шкіл. Як і передбачалось все пройшло в дружній атмосфері і спортивно-бойовому русі. Після спортивних баталій на баскетбольному майданчику і гральними дошками та нагородженням переможців змагань грамотами, дипломами та невеличкими призами від Відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради по традиції було зроблено спільне фото.

Нагороди отримали:

змагання з баскетболу серед 5-8 класів -  І місце Розумівка; ІІ місце- Нове Запоріжжя, а серед 9-11 класів І місце - Новозапорізька школа; ІІ місце - Розумівка.

Найвлучнішиим серед 5-8 класів виявився Лисицін Дмитро (Новозапорізька школа), серед 9-11 класів - Чірков Михайло (Розумівська школа), а серед дівчат Юрченко Карина (Новозапорізька школа).

Шашки: І місце - Яндола Олександр (Розумівська школа), ІІ місце - Хохотва Владислав (Новозапорізька школа), ІІІ місце - Едер Владислав (Розумівська школа)

Шахи: І місце -Левченко Олексій, ІІ місце -Ставицький Олександр, ІІІ місце - Безсонов Павло

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора