До бібліотечних закладів громади завітали поважні гості

Дата: 11.04.2018 16:40

Нещодавно працівники КЗ «Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки», а саме директор КЗ «ЗОУНБ» Ольга Волкова та завідуюча науково–методичним відділом Олена Тарлінська, на запрошення директора КЗ «Центр культури та дозвілля» Ольги Галушки завітали до бібліотечних закладів Долинської сільської ради.

Поважні гості разом працівниками КЗ «Центр культури та дозвілля» відвідали Розумівську, Нижньохортицьку, Новозапорізьку та Долинську бібліотеки. Основною метою візиту – був моніторинг бібліотечних закладів, а також надання методичної допомоги щодо моделювання та комплектування книжкового фонду, ведення основної документації.

КЗ «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради висловлюють щиру подяку директору КЗ «ЗОУНБ» Волковій О.В. та завідуючій  науково – методичним відділом Тарлінській О. В. за співпрацю та надання інформаційно–методичної допомоги щодо покращення функціонування бібліотечних закладів Долинської сільської ради.

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»