Увага! Відкрито вакансії

Дата: 18.04.2018 09:28

Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Провідний спеціаліст відділу освіти, молоді  та спорту

Основні вимоги до кандидатів на посаду провідного спеціаліста:

Вища освіта відповідного професійного спрямування за освiтньо-квалiфiкацiйним рівнем магістра, спеціаліста,  знання діючого законодавства України професійного спрямування, вільне володіння державною мовою та персональним комп?ютером.

2. Завідувач групи господарського обслуговування будівель відділу освіти, молоді та спорту

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна за тел. 287-54-22 , 0677190966, 0954442758