До уваги рибалок!

Дата: 23.04.2018 15:03

Згідно наказу № 43 від 2018 року Управління Державного агентства рибного господарства в Запорізькій області, з 1 квітня на водоймах Запорізького регіону стартувала весняно-літня заборона, в цей період заборонена промислова, любительська і спортивна риболовля. Але при цьому залишаються дозволені для любительського рибальства ділянки.

Рибалити дозволено за межами нерестовищ на ділянках для любительського рибальства тільки з берега на одну вудку або донну снасть з одним гачком.

Карта-схема нерестовищ:

Терміни нерестового періоду:

• На Запорізькому водосховищі – до  9 червня;
  • На Каховському водосховищі – до 18 червня;
  • Заборонено будь-який вилов раків на рибогосподарських водоймах в зоні діяльності  "Запоріжжярибоохорони" протягом виношування ікри та першої линьки до 18 червня.

Заборонено пересування плавзасобів в межах нерестовищ, перелік яких затверджений цим наказом, крім плавзасобів спеціально уповноважених органів.