Розумівські спортсмени вибороли почесне місце на Спартакіаді

Дата: 23.04.2018 15:25

21 квітня в с.Мар'ївка відбувся черговий етап Спартакіади Запорізького району. Змагання почались з волейболу серед жінок та чоловіків.

Команди хлопців та дівчат з с.Розумівка поступились лише Відрадному... та синхронно вибороли срібні нагороди.

Слід зауважити, що наші спортсмени дізнались о змаганнях менш ніж за тиждень, але це їм не завадило показати чудовий результат!!! А ось нагороди головний суддя змагань М.М.Земляк пообіцяв вручити до травневих свят))).

Як завжди спеціаліст зі спорту Роман Ленський висловлює вдячність спортсменам за досягнення та час, який хлопці та дівчата знаходять захищаючи спортивну честь села Розумівка та Долинської сільської ради в цілому показуючи приклад дитячому та дорослому населенню нашої Громади!!!