Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Від теорії до практики: учні шкіл Долинської громади готувались до надзвичайних ситуацій

Дата: 26.04.2018 08:44
Кількість переглядів: 1029

В рамках Тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності, Дня Цивільного захисту, 25 квітня на базі Опорного закладу загальної середньої освіти Розумівської школи відбулися загальні навчальні тренування для учнів шкіл Долинської громади. Всі своєчасно були ознайомлені з переліком запланованих заходів, в яких братимуть участь, змістом, місцем і часом проведення.

Фото без описуДень розпочався загальношкільною лінійкою, яку відкрила директор Розумівської школи Москаленко Т.В. та продовжили її своїм виступом учасники гуртка ДЮПР «Берегиня».

Фото без описуНа лінійці були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Харченко Ю.В., провідний  спеціаліст відділу освіти Саджениця І.Л. та директор Новозапорізької школи Кузьміна І.В.

Всі учасники взяли участь у практичному відпрацюванні дій під час виникнення надзвичайної ситуації та по сигналу евакуювалися з приміщення школи.

Надалі на подвір'я школи заїхав автомобіль пожежної служби. І рятівниками  було продемонстровано команду гасіння пожежі. Всі присутні зачаровано вдивлялися в кожен крок рятівників, які вміло виконували свою роботу. А потім учні мали змогу ближче підійти до пожежної машини і більш детально почути розповідь про те, як необхідно швидко підготуватись до гасіння пожежі, як користуватись порошковим вогнегасником та зробили фото напам'ять.

Фото без описуФото без описуДля учнів початкової ланки розпочались виховні години з питань безпеки життєдіяльності. Так учні 3 класу (кл.керівник Безсмертна Л.І.), повторюючи правила пожежної безпеки, розділились на дві групи: художники та аплікатори, та виготовили аплікацію, колективний малюнок на пожежну тематику. Діти 5-6 класів зібрались в медіатеці для перегляду відео «Рятувальна служба – 101», з подальшим обговоренням. А учні 7-11 класів зібрались на стадіоні для проведення відпрацювань. Медична сестра Старчик Р.Д. провела майстер – клас з надання першої домедичної допомоги, діти мали змогу самі накласти шину до травмованої руки, та виконати необхідні дії під час уявної кровотечі.

Фото без опису

До наступної станції поспішали учні для виконанням вправи «Гази» де вміло, по команді на час одягали протигази...

Завершенням Дня ЦО було підведення підсумків та зазначено, що досягнута мета і  вирішені всі завдання. Було відзначено  швидкі та вправні  дії учнів. Вчительський колектив шкіл Долинської громади доклав великих зусиль до підготовки учасників освітнього процесу з питання цивільної оборони та для забезпечення готовності та організованості, вироблення стійких навичок цивільного захисту у випадку загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, виробничих аварій, катастроф, стихійних лих.

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора