Трагічнийм подіям в Чорнобилі присвячується...

Дата: 27.04.2018 09:40

26 квітня в працівники закладів культури Долинської сільської ради провели виховні та меморіальні заходи, присвячені  трагічним подіям 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Чорною плямою на нашій планеті стала Чорнобильська катастрофа. 32 роки віддаляють нас від тих страшних подій, 32 роки смертоносна пилюка з ядерної печі покриває білі хати, поля і ліси, 32 роки цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські сади.

У  Розумівській сільській бібліотеці зібралися мешканці села, щоб згадати найстрашнішу катастрофу 20-століття та висловити свою безмірну вдячність героям нашої Батьківщини, які ціною свого життя захистили світ від небувалої біди. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

«Свічка поминальна – свічка сумна.

Ти нагадуєш про скорботу, про відданість, про мужність.

Хай твій вогонь буде шатою тим,

Хто загинув в цей день 32 роки тому.»

А працівники Нижньохортицького клубу та бібліотеки провели обговорення документальної відеопрезентації «Це не повинно повторитись!»

Також в бібліотечних закладах були оформлені тематичні книжкові вистави та полиці.

Розумівська бібліотека                                                           Новозапорізька бібліотека

У Новослобідській бібліотеці була оформлена книжкова виставка "Чорнобиль - два кольори часу"

Бабурська бібліотека

Проходять роки, та біль Чорнобильської катастрофи ніколи не зітреться з людської історії, не згасне у віках. Чорнобильська біда надовго залишиться у нашій пам’яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям.

Автор:  КЗ «Центр культури та дозвілля»