28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Дата: 27.04.2018 13:28

Сьогодні, в Запорізькій РДА, під девізом «Захищене і здорове покоління» відбувся семінар з керівниками, спеціалістами служб з охорони праці, представниками профспілкових комітетів, підприємств та організацій району.

Мета заходу: привернення уваги світової спільноти до масштабів проблеми та створення і просування  культури охорони праці, яка може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.

Учасники засідання обговорили і прийняли за основу текст Звернення Організаційного комітету до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ і організацій та План заходів з відзначення у 2018 році Дня охорони праці в Україні під девізом „Захищене і здорове покоління”.

Автор: головний лікар ЦПМСД Олександра Важніча

Фото з семінару: