Методичний КВК або просто подарунок настрою від педагогів

Дата: 07.05.2018 10:48

Першими травневими днями, за участю освітян Долинської сільської ради:  розумних, інтелігентних, вишуканих, комунікабельних, проведено методичний КВК під девізом: «Сучасний вчитель: молодість + досвід = результат».

Мета заходу: підвищення педагогічної майстерності, розвитку винахідливості, творчого потенціалу педагогічних працівників закладів дошкільної освіти "Мрія", "Казка" та закладів загальної середньої освіти Розумівської та Новозапорізької шкіл.

Всі команди достойно пройшли випробування конкурсної програми. На високому рівні підготовлені: "Привітання команд", "Реклама навчального закладу", конкурс капітанів та "Музичне домашнє завдання". Креатив педагогів вимушував компетентне журі до тривалих роздумів та дискусій.
Але є правила, від яких не можна відійти - необхідно визначати переможців та розподіляти призові місця. Тож,  за рішенням журі: І місце виборола команда "Помада" Новозапорізької школи, ІІ місце - посіла команда Розумівської школи, ІІІ - місце розділили між собою заклади дошкільної освіти "Казка" та "Мрія".
Всі команди отримали грамоти та подарунки від сільського голови Федчука Богдана Михайловича, який всю програму вболівав за освітян.
Гра принесла масу позитивних емоцій конкурсантам, вболівальникам та гостям. Тож, хочеться побажати всім творчих  злетів, натхнення, здоров'я, безмежної любові й побільше, побільше усмішок!

Автор: Відділ освіти, молоді та спорту