«Єдність в ім’я Перемоги»: Долинська громада долучилась до проведення обласної велоестафети

Дата: 07.05.2018 13:40

Сьогодні Долинська громада долучилася до проведення обласної велоестафети «Єдність в ім’я Перемоги» до Дня пам’яті та примирення.

Мета велоестафети: пошана до історичної пам’яті, дбайливого ставлення до національних багатств рідного краю, привернення уваги до подій Другої Світової війни, підтримка ідеї єдності, миру та перемоги.

Фото без описуСтарт велоестафети відбувся о 9.00 в с.Високогірне та с.Нижня Хортиця. Учасниками акції стали працівники Долинської сільської ради, Відділу освіти, молоді та спорту, Новослобідська АЗПСМ та заклади медицини, КЗ «Центр культури та дозвілля» і заклади культури, ГО «Ветеран Долинської громади», учні Новозапорізької та Розумівської ЗОШ, а також вихованці КЗДО «Мрія» та КЗДО «Казка».

Фото без описуПід час велопробігу були зупинки біля Братських могил воїнів Другої Світової війни для покладання квітів.

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»

Ще фото:

ще