Засідання виконкому

Дата: 10.05.2018 12:28

Сьгодні, в оновленому залі засідань колишньої Долинської школи відбулось засідання виконкому Долинської сільської ради.

На порядку денному було розглянуто чотири питання.

1. Про виконання Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (мешканців Долинської сільської ради), громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території України  та районів проведення антитерористичної операції,  інших соціальних  груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах  «Назустріч людям”.
  2. Про хід виконання Програми збереження та використання об’єктів культурної спадщини на території Долинської сільської ради.
  3. Про підсумки роботи комунальних підприємств, закладів культури, освіти, медицини ОТГ  в осінньо-зимовий період 2017-2018 років та завдання щодо підготовки до опалювального сезону 2018-2019 роки.
  4. Розгляд заяв.

Фото: