Ніхто не забутий - ніщо не забуте: В Долинській громаді пройшли урочисті заходи до Дня Перемоги. ФОТО

Дата: 11.05.2018 10:53

8 та 9 травня, з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні в закладах культури Долинської сільської ради відбулися урочисті мітинги та святкові концерти, на які були запрошені ветерани та учасники  війни, діти війни, учасники антитерористичної операції та члени їх сімей.

На урочистих заходах, які проводилися біля обелісків загиблих воїнів були присутні поважні гості: голова Долинської сільської ради Федчук Б.М., заступник сільського голови Долинської сільської ради з гуманітарних питань Данільчак Г.В., секретар Долинської сільської ради Рибак С.О., староста Розумівського старостинського округу Богоутдінова Н.М., голова ГО «Ветеран Долинської громади» Білик В.П,  заступник голови ГО «Ветеран Долинської громади» Свириденко Л.П., директор КЗ «Центр культури та дозвілля» Галушка О.А. та помічник директора ТОВ «Александр Агро-3» Кошева  Н.В., які вітали всіх присутніх з Днем Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні та побажали  здоров’я та довгих років життя присутнім ветеранам.

Панахиду за полеглими у роки Другої Світової війни провів  благочинний Запорізької області протоієрей Василь Калин.

Урочистий мітинг, присвячений 73 - річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війни у с. Високогірне

Фото без описуФото без описуФото без опису>>> Більше фото з мітингу у Високогірному шукайте ТУТ
Урочистий мітинг, присвячений 73 - річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війни під назвою «Тих днів не змовкне слава» відбувся у с.Нове Запоріжжя.

Фото без описуФото без описуФото без опису>>> Більше фото з мітингу у Новому Запоріжжі шукайте ТУТ
Святковий концерт, присвячений Дню Перемоги «Не старіють душею ветерани» відбувся у Новозапорізькому будинку культури. Для всіх присутніх творчі колективи підготували яскраві танцювальні та чуттєві вокальні композиції. Ведучими заходу стали Гордієнко Катерина та Деркач Дарина.

Дівчата з колективу «День і Ніч» (Могильницька Вероніка та Масловська Юлія) розчулили проникливими піснями «Гілля калини» та «Верните память».

А маленька вокаліста Ільчук Дана заспівала  всім  відому пісню «Одна калина».
Учасниці колективу «Вікторія» підготували для глядачів декілька танцювальних композицій: «Катюша», «Клен зелений» та «Тече вода».
Гучними оплесками зустрічали глядачі хлопців з колективу «Позитив», які затанцювали  український гопак.
А колектив «Мегастар» вітав присутніх з Днем Перемоги танцювальними композиціями: «В путь», «Воєнний вальс»,  «Українська полька» та танцем, присвяченим жінці на війні.

Фото без описуСвої вітання для ветеранів війни підготували і найменші учасники художньої самодіяльності Новозапорізького будинку культури.
 Фото без описуСвятковий концерт завершився танцювальною композицією «Світ без війни», яку виконали учасники трьох колективів «Позитив», «Вікторія» та «Сонечко».
Біля Братської могили с.Долинське відбувся урочистий мітинг «Пам'ять в серцях бережімо».

Фото без описуФото без опису>>> Більше фото з мітингу у Долинському шукайте ТУТ
Після якого всі присутні були запрошені до Долинського сільського клубу на святковий концерт.
(фото концерт Долинське)

Також урочисті заходи відбулись у селах Нижня Хортиця та Розумівка

Мітинг у с.Нижня Хортиця

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису>>> Більше фото з мітингу у Нижній Хортиці шукайте ТУТ