Фотофакт: Велосипедисти Долинської громади відвідали Запорізьку облдержадміністрацію

Дата: 11.05.2018 13:20

Нещодавно, делегація від Долинської громади брала участь в обласній велоакції “Єдність в ім’я Перемоги”, присвяченої Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги, яка відбувалася біля Запорізької обласної державної адміністрації.

Фото без описуЧервоні маки, які були зібрані під час проведення велоестафети на  території Долинської ОТГ 7 травня, були урочисто прикріплені на мапу Запорізької області, яка символізувала єдність людей з усіх куточків нашого регіону, задіяних в акції, а також пам'ять про події, котрі сталися 73 роки тому.

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»