Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Оголошення для власників великої рогатої худоби

Дата: 11.05.2018 14:17
Кількість переглядів: 918

ШАНОВНИЙ ГОСПОДАРЮ! Для уточнення інформації щодо наявних у Вас тварин та безпосередньої адреси їх перебування, а також ідентифікації  і реєстрації новонароджених тварин просимо звернутися до державної лікарні ветеринарної медицини за місцем проживання.

Фото без опису

Вчасна ідентифікація та реєстрація тварин надасть Вам можливість:

*засвідчити право власності на тварину;
*вільно реалізовувати продукцію, отриману від тварини;
*застрахувати тварину;
*отримувати передбачені державою дотації на тварин.

Доводимо до Вашого відома, що наразі Ви маєте право отримати державну дотацію, якщо утримуєте теля віком до 13-ти місяців, ідентифіковане та зареєстроване у встановленому законодавством порядку.

Для отримання дотації за молодняк відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» Вам потрібно звернутися до Вашої сільської ради або ради об’єднаної територіальної громади.

Дотація надається за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб і був ідентифікований та зареєстрований у встановленому законодавством порядку. Обсяг дотації за молодняк великої рогатої худоби, який може отримати фізична особа, становить 2500 гривень із розрахунку на одну голову.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання у розмірі:

*за період від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;
*за період від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;
*за період від 9 до 13 місяців – 1500 гривень за голову


Для отримання додаткової інформації з питань виплати дотації Ви можете звернутись на безкоштовну гарячу лінію Міністерства аграрної політики та продовольства України за телефоном 0800215010, а з питань проведення ідентифікації та реєстрації тварини Ви можете звернутися до Державного підприємства «Агенство з ідентифікації і реєстрації тварин» в Запорізькій області за телефоном (061)233-33-15, 233-12-44, 233-05-19.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора