"Місце щастя" та "Скіфська пектораль" побачили колективи Долинської громади

Дата: 14.05.2018 11:30

Вокальні колективи Долинської громади, на чолі з директором КЗ «Центр культури та дозвілля» Галушкою О.А., брали участь у Запорізькому туристичному фестивалі – ярмарку «Запоріжжя – місце щастя», який  проходив 12 травня на каскаді «Райдуга» в Запоріжжі.

Вокальний колектив «Гармонія» Розумівського будинку культури (керівник Федчак Д.Я.) виконали  неповторні композиції «Віночок українських пісень»,  «Україна - мати» та «У зеленому садочку».

А вокальний колектив «Золота молодь» Високогірненського сільського клубу (керівник Белименко Є.М.) підняли настрій всім присутнім виконанням жартівливих пісень «Заграй баян», «Дієта» та «Калина».

Цього ж дня учасниці танцювального колективу «Тріумф»(керівник Болотіна В.С.) Новозапорізького будинку культури  представляли Долинську громаду на Всеукраїнському фестивалі – конкурсі «Скіфська Пектораль», який проходив в Дубовому гаю в Запоріжжі.

Фото без описуФото без опису

За результатами виступу танцювальний колектив «Тріумф» став лауреатом ІІ ступеня у номінації «Народна хореографія»

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»