Представникам громад розповіли, як захистити населення в умовах реформації

Дата: 16.05.2018 15:18

16 травня, на базі Запорізького центру розвитку місцевого самоврядування було проведено семінар "Організація соціального захисту населення в ОТГ".

Фото без описуЯк розповіла сайту Долинської громади, начальник відділу надання соціальних послуг Галина Назаренко: «В заході прийняли участь більше 20 представників об'єднаних громад. Під час семінару, було надано роз'яснення щодо організації співпраці територіальних органів соціального захисту населення з ОТГ Запорізької області. Своїм досвідом роботи ділилися представники Берестівської, Веселівської та Комиш-Зорянської громад, адже вони працюють з 2015 року…»

Начальник Служби у справах дітей ЗОДА Матвєєва Антоніна Іванівна розповідає про захист дітей в умовах реформацій

Фото без описуФото без опису

Представники Берестівської, Веселівської та Комиш-Зорянської ОТГ поділилися своїм досвідом роботи.