В закладах культури пройшло обговоренння європейських країн

Дата: 22.05.2018 09:49

З нагоди відзначення Дня Європи в Україні в закладах культури Долинської сільської ради відбулися інформаційно – просвітницькі та виховні заходи.

Фото без описуЗавідуюча Новозапорізькою бібліотекою провела  інформаційно – виховну годину для дітей  «Україна – серце Європи», під час якої ознайомилися  з країнами Європи, їх особливостями та географічним положенням. Присутні жваво брали участь в обговоренні європейських країн, а також відповідали на питання вікторини.

А завідуюча Новослобідської бібліотеки Кузьменко Н.Ф. провела виховну годину до Дня Європи та  майстер – клас з виготовлення європейських прапорців.

Фото без описуДо святкування Дня Європи в Україні  приєдналися і жителі с. Нижня Хортиця на чолі з працівниками Нижньохортицького сільського клубу та бібліотеки, які організували та провели  інформаційно – літературну годину.

Фото без описуА читачі Бабурської бібліотеки мали змогу ознайомитися з тематичною книжковою виставкою.

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»