Староста Розумівського старостинського округу прийняла участь у Всеукраїнському конгресі

Дата: 29.05.2018 14:48

24-25 травня, на Дніпропетровщині відбувся Перший професійний конгрес старост об’єднаних територіальних громад. В заході, який зібрав понад 150 делегатів (старости зі всієї України –авт.), прийняла участь і староста Розумівського старостинського округу Наталья Богоутдінова.

Також в роботі конгресу прийняли участь директор Програми "U-LEAD з Європою" від GIZ Бастіан Файгель та керівники міжнародних програм з підтримки реформи децентралізації DOBRE Баррі Рід та DESPRO Оксана Гарниць.

Як розповіла сайту Долинської громади, Наталья Богоутдінова: "Під час заходу була можливість обмінятись досвідом, вивчити кращі практики роботи старост та отримати заряд енергії на майбутнє..."