Представники Долинської ОТГ прийняли участь у міжнародному ЕКО-форумі

Дата: 30.05.2018 15:16

Сільський голова Богдан Федчук, заступник голови з гуманітарних питань Галина Данільчак та заступник голови з питань діяльності виконавчого органу Владислав Коноваленко прийняли участь у щорічному міжнародному  ЕКО – форумі.

Фото без описуНа ЕКО-форумі були присутні, запрошені міністри профільних міністерств та представники країн ЄС та Ізраілю.

Фото без описуНа форумі висвітлювалися важливі питання, які стосуються всього Запорізького регіону, зокрема питання щодо переробки та утилізації відходів, енергозбереження та енергоефективності та інші.

Було розглянуто низка важливих та невідкладних питань які постають перед всіма громадами Запорізької області.

Першочергові з яких:

• Екологічні питання; Земельні відносини;
  • Будівництво стацій альтернативної енергетики.
  • Еко - туризм
  • Високомаржинальне та високодохідне землеробство, виробництво органічних продуктів харчування, що розраховане на залучення сільських жителів ОТГ
  • Утилізація твердих побутових відходів; Забезпечення питною водою населення Запорізької області.

Ще фото: