Слова вдячності від працівників культури

Дата: 05.06.2018 10:30

1 червня в Долинському сільському клубі пройшов святковий захід, присвячений Дню захисту дітей. Привітати малечу завітали поважні гості  голова Долинської сільської ради Федчук Б.М., директор ТОВ «Александр Агро - 3» Трутаєв В.Е., який вручив присутнім нову музичну апаратуру на суму 55 тисяч гривень.

В ході  свята діти брали участь у цікавих конкурсах,  із захопленням слухали юних  учасників  художньої самодіяльності. А наприкінці свята дітлахи отримали солодкі подарунки від Долинської сільської ради та ТОВ «Александр  Агро-3».

Комунальний заклад «Центр культури та дозвілля», працівники Долинського сільського клубу, батьки та діти щиро дякують директору ТОВ «Александр Агро - 3» Трутаєву В.Е. за подаровану нову сучасну музичну апаратуру.

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»