Свято без гаджетів: Малюки відсвяткували День друзів

Дата: 11.06.2018 08:58

З нагоди Міжнародного дня друзів, працівники Нижньохортицького сільського клубу та бібліотеки підготували для дітей справжнє свято друзів, яке організували та провели на природі. Пікнік, спілкування один з одним без гаджетів, веселі ігри, природа та ласкаве сонечко - запорука гарного відпочинку присутніх та зміцнення дружніх відносин!

Фото без описуДовідка: Традиція відзначати День друзів зародилася у США ще в 1935 році. Тоді Конгрес Сполучених Штатів оголосив першу неділю серпня Національним Днем Дружби, і відтоді він відзначається щорічно. Проте неофіційний міжнародний День друзів святкують і ниніі, 9 червня. З роками свято отримало величезну популярність і  його відзначають у багатьох країнах.

Фото без описуФото без опису

В День друзів ми вітаємо всіх наших читачів! Не забудьте привітати ваших друзів! Бажаємо Вам всіх благ і нехай Ваша дружба ніколи не зникне! Зі святом Вас, друзі!

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»