На території Долинської громади малюки знайшли «скарб»

Дата: 13.06.2018 09:52

У Долинській сільській бібліотеці відбулася гра-квест «Подорож у казку».

Учасники гри – дошкільнята та молодші школярі – маючи карту і рухаючись за заданим маршрутом, відвідали шість станцій, на яких треба було виконати відповідні завдання, щоб отримати слово-підказку. Господинями станцій були учениці середньої ланки та завідуюча сільським клубом. Саме вони пригадали з малятами українські народні та авторські казки. Увівши слова-підказки у текст, діти мали змогу відшукати на колишньому шкільному подвір’ї «скарб» Чахлика Невмирущого. Усі учасники залишилися дуже задоволені результатами гри. Вони отримали солодкі подарунки і переконалися, що разом з друзями легше долати будь-які перешкоди.

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»