Сотні палаючих очей і тисячі оплесків: Творчі колективи громади дали концерт у військовій частині. ФОТО

Дата: 17.06.2018 12:52

Це сталося напередодні завершення учбових збрів бійців відокремленого стрілецького батальону Запорізької області. Нагадаємо, збори проходили на протязі  10 днів, в колишньому піонерському таборі «Молода гвардія» (с.Розумівка).

Захід, який підготували для бійців працівники культури Долинської громади, від першої до останньої хвилини проходив під бурхливі оплески військовозобов’язаних.

А все починалося так:

Бійці всіляко допомагали артистам з підготовкою сцени до виступів та налагоджували апаратуру. В свою чергу, «зірки» Долинської ОТГ проводили  останню репетицію та звикали до сценічного покриття. До колишньої будівлі кінотеатру потроху підходили стрільці:  деякі  з них займали місця в глядацькій залі, інші біля паркану.

БІЛЬШЕ ФОТО ШУКАЙТЕ ТУТ  >>>

Фото без описуІ ось…Почався концерт. Незмінною ведучою якого стали директор КЗ «Центр культури і дозвілля» Ольга Галушка і представник військової частини А7090. Після вступної частини, затамувавши подих бійці насолоджувалися виконанням пісень та танцювальних номерів чудових артистів Долинської громади. Аби зберегти спогад про учбові збори і не тільки…стрільці все знімали на свої девайси.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуСвято яке проходило на протязі кількох годин залишило у всіх багато яскравих і теплих спогадів...

БІЛЬШЕ ФОТО ШУКАЙТЕ ТУТ  >>>

ЧИТАЙТЕ ТА ДИВІТЬСЯ ПО ТЕМІ:

>>> Керівництво Долинської громади прийняло участь в церемонії прийняття Військової присяги. >>> ФОТО