Запорізька область, Запорізький район

Новини спорту: Міжшкільні баталії завершено

Дата: 21.06.2018 10:16
Кількість переглядів: 978

Нещодавно, на спортивному майданчику Розумівської школи відбулись міжшкільні змагання з футболу серед учнів Новозапорізької та Розумівської шкіл.

Фото без описуІгри були проведені в форматі 8*8 з таймами для 5-8 класів по 20 хвилин, а для 9-11 класів по 25 хвилин, та з перервами всередині кожного тайму на "водопій". Після кожного тайму, команди змагались в конкурсі кращих пенальтистів-"Снайпери".

Як розповів нашому сайту Роман Ленський: «Сподобався настрій гравців - бажання перемоги і непоступливість в боротьбі, але дружелюбність і ввічливість до партнерів по команді та суперників. Також дуже вразила гарна підтримка присутніх вболівальників.

Фото без описуВ конкурсі "Снайпери" перемогу святкували обидві команди Новозапорізької школи.

А ось самі футбольні баталії завершились з однаковим рахунком 1:1!!! Переможця визначали в серії післяматчевих пенальті. 5-8 класи Новозапорізької школи підтвердили своє звання "Снайперів". А ось серед старшекласників точнішими виявились футболісти з Розумівки.

Від відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради команди були нагороджені грамотами та фруктами...

Фото без опису ...а переможцям о змаганнях нагадє Кубок вручений спеціалістом по спорту Романом Ленським.

Цими змаганнями учні нашої громади завершили міжшкільні баталії. Сподіваємось, що за літні канікули наші спортивні учні гарно відпочинуть і не забуватимуть про фізкультуру та спорт!