Відпочинок по-панські: малюки відпочили у ресторанно-готельному комплексі

Дата: 21.06.2018 11:06

Організація пришкільних таборів відпочинку – одна з найцікавіших форм роботи з учнями в літній період.

20 червня, діти, які відвідують пришкільні табори опорних закладів загальної середньої освіти Долинської сільської ради, мали змогу отримати заряд бадьорості в басейні при ресторанно-готельному комплексі «Панська хата».

Плавання для дітей будь-якого віку – це прекрасний спосіб рівномірно і гармонійно розвинути м'язи, отримати царську поставу, міцне здоров'я і повноцінний імунітет.

Фото без описуЗахід відбувся за сприяння депутата Запорізької обласної ради Романа Кузьменка. Дуже приємно, що Роман Олександрович є благодійником для підростаючого покоління дарує віру в те, що світ, у більшості своїй, складається з добрих людей. Хочеться подякувати за дитячу радість, за те, що добро твориться конкретними справами.

Автор: Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради