Новини спорту: До звання володарів Кубку залишився один крок

Дата: 23.07.2018 19:57

21 червня, на футбольному полі в с.Нижня Хортиця відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка Запорізького району 2018, між командами "Дніпро" (с.Розумівка) та "Вікторія" (с. Миколай-Поле) (нагадаємо,що в першій зустрічі футболісти Долинської громади здолали суперників на їх полі 2:1)

Цю зустріч наші хлопці провели феєрично, розбивши "Вікторію" з рахунком 8:1!!! Глядачі,яких з кожним матчем стає все більше, отримали справжнє задоволення від футболу у виконанні ФК "Дніпро"!!!

Таким чином гравці нашої команди виходять у ФІНАЛ змагань, і спробують відстояти звання володарів Кубку Запорізького району, який вони виграли в тому році!

Орієнтовно Фінал відбудеться у вересні. Побажаємо нашім хлопцям гарно відпочити, щоб потім з добрим настроєм підготуватись до вирішального поєдинку!

Після гри футболістами та їх друзями був організован стіл з шашликом та стравами, де футболісти команди мали змогу відсвяткувати перемогу, зробити крок до згуртування команди та поспілкуватись з вболівальниками.

Автор: Роман Ленський