A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Інформація для учасників дорожнього руху та організаторів пасажирських перевезень

Дата: 30.07.2018 09:59
Кількість переглядів: 1050

В квітні 2018 року, в Кривому Розі сталося ДТП з маршруткою, в результаті якого загинуло 13 осіб, а травми різного ступеня тяжкості отримала 21 особа.

Фото без опису

Ця подія викликала не аби який резонанс в Україні. На виконання розпорядження Кабінету Міністрів була створена Урядова комісія з технічного розслідування обставин та причин цієї дорожньо-транспортної пригоди. По результатам обслідування було встановлено ряд порушень та недоліків в організації дорожнього руху та здійсненні пасажирських перевезень.

Фото без опису

Основною причиною зіткнення стало порушення одним з учасників ДТП діючих Правил дорожнього руху, а однією з супутніх причин – застосування світлофору у режимі жовтого миготіння.

З метою попередження таких випадків у майбутньому було розроблено Рекомендації щодо профілактичних заходів для забезпечення безпеки руху та запобігання ДТП.

Ось деякі з рекомендацій:

 «У разі вимушеного припинення функціонування світлофорного об’єкта вживати невідкладних заходів щодо забезпечення його роботи, а у разі тривалого часу для виконання відновлювальних робіт інформувати підрозділи Національної поліції для організації безпеки руху в зоні його дії.»

«Організаторам пасажирських перевезень посилити контроль за виконанням автоперевізниками умов договорів на перевезення пасажирів, переглянути умови конкурсу на обслуговування автобусних маршрутів, зокрема розірвати договори на перевезення пасажирів за неналежне їх виконання.»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора