До уваги суб'єктів господарювання, які знаходяться на території Долинської сільської ради!

Дата: 27.08.2018 11:08

Пропонуємо прийняти участь у Покровському ярмарку, який відбудеться 06.10.2018 року, на Прибрежній магістралі в м.Запоріжжя.

З більш детальною інформацією стосовно участі у Покровському ярмарку можна ознайомитися на сайті департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради за посиланням http://daprpzp.gov.ua у розділі "Покровський ярмарок".

Про прийняте рішення просимо повідомити Долинську сільську раду в термін до 29.08.2018 в електроному вигляді на адресу: dolinskasr@ukr.net., та департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради в електроному вигляді на адресу: torg_regulatorka@i.ua з подальшим підтвердженням у паперовому вигляді.