Запрошення на навчання

Дата: 12.09.2018 15:42

Мелітопольський Інститут екології та соціальних технологій, а також коледж Університету "УКРАЇНА" запрошують на навчання.

Складовою процесу розбудови української держави сьогодні є підвищення рівня добробуту, соціальної захищеності її громадян. Запорукою виконання цього важливого завдання є високий професіоналізм працівників соціальної сфери на всіх рівнях реалізації державної соціальної політики.

Вже 20 років поспіль Університет «Україна» успішно працює на ринку освітніх послуг. Його випускники знані по всій Україні і далеко за її межами.

Пропонуємо отримати у нашому інституті або коледжі диплом про вищу освіту за спеціальністю 231 «Соціальна робота» без сертифікатів ЗНО:

- за освітнім рівнем «магістр» на основі диплому бакалавра, спеціаліста магістра за будь-якою спеціальністю (термін навчання 1,5 р.);

- за освітнім рівнем «бакалавр» на 2-3 курс на основі диплома молодшого спеціаліста, бакалавра за будь-якою спеціальністю (термін навчання 1-2 р.);

- за освітнім рівнем «молодший спеціаліст» на основі диплому кваліфікованого робітника за будь-якою спеціальністю (термін навчання 1 р.).

Скористайтеся унікальною можливістю отримати диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю 231 «Соціальна робота» ЗА ВАУЧЕРАМИ ЦЕНТРІВ ЗАЙНЯТОСТІ БЕЗКОШТОВНО!  (Термін навчання 1,5 р.).

Якщо Ви маєте лише повну загальну середню освіту, пропонуємо вигідні умови зарахування до 1-го курсу.

Форма навчання: – денна, заочна, дистанційна.

Інститут та коледж також готують фахівців за спеціальностями:

- комп’ютерні науки;

- екологія;

- фізична терапія, ерготерапія.

Студенти з інвалідністю навчаються безкоштовно

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 16.11.2018 РОКУ

Завітайте на наш сайт www.miest.org.ua та ознайомтесь з умовами зарахування докладніше

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Університету «Україна»,  Мелітопольський коледж Університету «Україна»

м. Мелітополь, вул. Інтеркультурна, 380, 72316.

Тел.: (0619) 44-44-27; (096) 557-53-39; ( 098) 086-80-02; (050) 160-36-05; (096) 598-67-00

e-mail: miest.melitopol@gmail.com