Запорізька область, Запорізький район

2:1 або чудовий подарунок на День народження

Дата: 18.09.2018 14:51
Кількість переглядів: 1028

16 вересня відбувся матч 16 туру Запорізької Молодіжної футбольної ліги-2018 між командами ФК «Дніпро» та «Вегас».

Фото без опису

ФК «Дніпро» підходив до матчу в доброму настрої, бо в чотирьох турах другого кола наші футболісти при трьох перемогах лише один матч звели в нічию. А також на передодні свій День народження відзначив Роман Ленський і хлопці дуже прагнули зробити подарунок капітану у вигляді перемоги. Так і вийшло…

Перший тайм повністю проходив за домінуванням футболістів з Розумівки. Однак, багатоходові комбінації ФК «Дніпро» лише двічі досягли цілі. Дублем відзначився Андрій Сеньків з передач Вадима Кислого та Романа Ленського.

Другий тайм наші хлопці дещо збавили оберти, за що футболісти суперника мало не покарали «дніпрян». Знову в атаках ФК «Дніпро» не вистачало логічної кінцівки… То гравці шукали партнера в більш вигіднішій позиції, то стійки і поперечини підстраховували воротаря «Вегасу». Суперник побудував свою гру на контр випадах… І в кінці зустрічі таки зуміли вразити ворота Артура Довгаря. Але в цей день «Ніка» була прихильна до наших футболістів….

Перемога 2:1!!! Подарунок на День народження… і наші хлопці підіймаються в турнірній таблиці! За 6 турів до закінчення ФК «Дніпро» відстає від 1-ого місця на 7 очок, а від призових 2-го і 3-го лише на 5… Боротьба за нагороди, як говорять, буде вирішуватись в останніх турах…

Автор: Роман Ленський