240 книжок за рік: Дівчина отримала корону за те, що читала книги

Дата: 27.09.2018 09:25

26 вересня в бібліотеках Долинської сільської ради відбулися відкриті заходи, присвячені Всеукраїнському дню бібліотек.

Тематичне фото з сайту pon.org.ua

***Завідуюча Нижньохортицькою бібліотекою Асєєва М.К. провела відкритий урок "Один день з життя бібліотеки". На заході були присутні діти шкільного віку, які дізналися про професію бібліотекаря та мали змогу спробувати себе у цій ролі. Бібліотекар продемонструвала презентацію "Як ми провели цей рік", де кожна дитина побачила себе, як активного учасника  у житті бібліотеки. Протягом тижня були опрацьовані дитячі формуляри та виявленний кращій читач цього року, яким стала - Машталяр Вікторія (найменший читач нашої бібліотеки, цього року пішла до 1 класу (6 років). Вікторія на протязі року прочитала 240 книг, за що й отримала корону та невеличкий подарунок! А завершилося свято частуванням солодощами!

***Відкритий захід з нагоди відзначення Дня бібліотек для учнів 3 класу Новозапорізької школи підготувала і завідуюча Новозапорізькою бібліотекою Гринь А.Ю., яка під час діалогу з дітьми познайомила  їх зі своєю бібліотекою, розповіла про книжкові полиці та виставки. Також на свято завітала поважна гостя -  її величність Книга, а також дівчинка – бешкетниця, яка зовсім не любила читати. Пані Книга підготувала для присутніх повчальний мультфільм, в якому  розповідалося про правила поводження з книгами, після перегляду якого провела гру «Так чи ні». А завершенням заходу стало перегляд відеопрезентації  «Яскраві  моменти з життя бібліотеки».

Автор: КЗ "Центр культури та дозвілля"