До інформації населення

Дата: 02.10.2018 14:28

Кількість випадків крадіжок майна, що є власністю структурного підрозділу ПАТ «Запоріжжяобленерго» Запорізьких високовольтних електричних мереж (ЗВЕМ) в Запорізькому районі Запорізької області, набуло масовий характер і має тенденцію до зростання.

Тематичне фото з мережі Інтернет

З початку 2018 року у Запорізькому районі виявлено 5 випадків пошкодження кабельних ліній зв’язку, шляхом крадіжки 1085 метрів кабелю зв’язку та 2 випадки крадіжки кутників з повітряних ліній електропередач напругою 35 Кв. Загальна вартість викраденого з об’єктів ЗВЕМ майна, за вказаний період, 407,270 грн.

Розукомплектовані об’єкти електропостачання, не можуть бути негайно відновлені через відсутність матеріально-технічних ресурсів та джерел фінансування, що може привести до тривалих перерв в електропостачанні споживачів, можливості травмування населення та інших негативних наслідків.