A A A K K K
для людей із порушенням зору
Долинська громада
Запорізька область, Запорізький район

Бібліотекарів громади привітали з професійним святом.ФОТО

Дата: 03.10.2018 09:21
Кількість переглядів: 934

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотеки до Новослобідської сільської бібліотеки були запрошені завідуючі бібліотеками Долинської громади для святкового привітання.

Щирі слова привітання звучали від заступника голови Долинської сільської ради з гуманітарних питань Данільчак Г.В., яка від імені голови Долинської сільської ради Федчука Б.М. вручила подяки завідуючим бібліотеками Асєєвій М.К., Гринь А.Ю., Кузьменко Н.Ф., Кратюк Л.П. за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи Долинської сільської ради, за  збереження  національної культури і з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, та вручила  почесну грамоту завідуючій Долинською сільською бібліотекою  Яковчук С.О. за вагомий  внесок  у розвиток  бібліотечної справи Долинської сільської ради, за розвиток та збереження національної культури, за високий професіоналізм, активну життєву позицію та  з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.  

 Також теплими поздоровленнями вітала з професійним святом директор КЗ «Центр культури та дозвілля» Галушка О.А.

Шановні бібліотекарі, прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

 

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора