В Новозапорізькій школі відзначили День захисника України

Дата: 12.10.2018 17:12

До Новозапорізької школи завітали в гості представники Обласного військового комісаріату та члени козацької організації "Міжнародний союз козаків "Запорізька Січ". Перші  - провели з дітьми теоретичні та практичні завдання: медична допомога, збирання  зброї, військове обмундирування. Другі -  запросили всіх бажаючих 14 жовтня на острів Хортиця, на святкування Дня Українського козацтва, де пройде святкувати з помпою: проведуть історичний фестиваль, концерти, виставки народних промислів.

Від обласного військового комісаріату були: *голова громадської організації «Відродження життя після АТО» - Ушаков Роман Борисович; *військовий комісар Запорізького об’єднання міського військового комісаріату підполковник – Шаповал Олександр Валерійович; військовий волонтер – Юдін Микита Сергійович; представник медичного батальйону «Госпітальєри» - Кудяков Вячеслав Валерійович

Фото без опису"Міжнародний союз козаків "Запорізька Січ" представили: *член координаційної ради з питань розвитку козацтва при Запорізькій ОДА, генеральний суддя Міжнародного союзу козаків «Запорізька Січ», голова об’єднання Чорнобильців Запоріжжя, полковник СБУ у відставці - Білан Павло Антонович; *видатний козак Запорізького коша, волонтер, полковник козацтва, учасник операції «Дозор»  - Прийменко Віктор Володимирович; *член координаційної ради, полковник козацтва, отаман, волонтер, учасник операції «Дозор» - Бєлік Володимир Вікторович; *майор козацтва Запорізького коша – Каленюк Тамара Володимирівна.

Виховний захід проводився з метою: ознайомлювати дітей з українською культурою і традиціями, прищеплювати любов та повагу до історичного минулого нашої країни, виховувати почуття гідності, якості справжнього громадянина України.

Автор: Відділ освіти, молоді та спорту